Umów się na wizytę
online tutaj »
stacjonarne: 29 691 14 43
komórkowe: 509 869 336, 505 120 586

Lekarz rodzinny

 

W poradni Lekarza POZ oferujemy kompleksową opiekę dla małych pacjentów od urodzenia oraz osób dorosłych. Na miejscu wykonujemy badania USG. Punkt pobrań dostępny jest dla naszych pacjentów od poniedziałku do soboty.

Specjalną ofertę kierujemy do kobiet w ciąży i ich partnerów. W Szkole Rodzenia przyszli rodzice dostają wsparcie oraz podpowiedź jak radzić sobie z trudnymi emocjami towarzyszącymi porodowi, na co zwrócić uwagę w pierwszych godzinach i dniach po porodzie oraz jak zadbać o kondycję w czasie ciąży i po porodzie.

Lekarz rodzinny Ostrołęka na NFZ i prywatnie

Jeśli poszukują Państwo placówki, w której przyjmuje lekarz rodzinny Ostrołęka to miasto z naszym Centrum Medycznym, gdzie mają Państwo do dyspozycji dostęp do lekarzy dla dzieci i dorosłych. Nasi lekarze rodzinni w Ostrołęce mają szeroką wiedzę i cechują się wysokim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Zajmują się diagnostyką i leczeniem a także koordynacją leczenia specjalistycznego. U nas wykonają Państwo potrzebne badania diagnostyczno-profilaktyczne, kwalifikujące do dalszego leczenia objawowego lub specjalistycznego oraz zostaną objęci podstawową opieką zdrowotną.

Jeżeli szukają Państwo placówki, gdzie przyjmuje lekarz rodzinny w mieście Ostrołęka, zapraszamy. Oferujemy dostęp do lekarzy dla dzieci i dorosłych w Centrum Medycznym przy ulicy 11 Listopada 51

Zapraszamy