Umów się na wizytę
online tutaj »
stacjonarne: 29 691 14 43
komórkowe: 509 869 336, 505 120 586

Rehabilitacja w Ostrołęce

Zwyrodnienia stawów oraz choroby związane z układem kostnym oraz narządem ruchu, to powszechnie występujące schorzenia dotykające osoby w każdym wieku. Wiele z nich można wyleczyć lub zmniejszyć towarzyszący im ból, dzięki nowoczesnym technikom terapeutycznym. Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym prowadzona jest skuteczna i fachowa rehabilitacja Ostrołęka to miasto oferujące tego typu zabiegi w Centrum Medycznym mieszczącym się przy ulicy 11 Listopada.

W naszym gabinecie pracujemy nad przywróceniem pacjentom sprawności i staramy się maksymalnie poprawić komfort ich codziennego funkcjonowania. Specjalizujemy się głównie w leczeniu schorzeń kręgosłupa, takich jak dyskopatia i bóle różnego pochodzenia, oraz w korygowaniu wad postawy, które najczęściej trapią współczesne społeczeństwo. Zajmujemy się również rehabilitacją osób cierpiących na choroby zwyrodnieniowe stawów oraz tych, którzy ulegli kontuzjom.

Nasz zespół składa się z doświadczonych i empatycznych specjalistów. Każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc pacjentom w jak najszybszym powrocie do zdrowia.

Gabinet rehabilitacji w Ostrołęce, w Centrum Medycznym zajmuje się kompleksowym leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Nasze postępowanie terapeutyczne jest przemyślane i zaplanowane, co daje nam bardzo dobre rezultaty leczenia dzieci i dorosłych.

W czym się specjalizujemy ?

Bóle kręgosłupa; Dyskopatia; Skolioza

Kontuzje; Zwyrodnienia; Wady postawy

Zespół Rehabilitacji: dr Aneta Wekwejt, mgr Karolina Ejzak, mgr Olga Pędzich, mgr Mariusz Szewczyk, mgr Anna Barnat