Nasi lekarze

Umów się na wizytę
online tutaj »
stacjonarne: 29 694 43 92
komórkowe: 509 869 336, 533 701 017

Dermatologia Ostrołęka

Dermatolog zajmuje się leczeniem problemów skórnych różnego pochodzenia. Zmiany mogą pojawić się w przebiegu wielu chorób o podłożu alergicznym, bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym, nowotworowym czy też genetycznym. Zawsze warto szybko zareagować, by uniknąć ewentualnych powikłań oraz zaostrzenia objawów. Właśnie dlatego w naszym ośrodku przeprowadzamy dokładną diagnostykę, a następnie proponujemy optymalną metodę leczenia.

Komfort pacjentów jest najważniejszy

W kwestii takiej jak doświadczony dermatolog Ostrołęka jest miejscem, gdzie uzyskają Państwo profesjonalną pomoc w naszym Centrum Medycznym Centrum Medycyny Rodzinnej. Pracujący w ośrodku lekarze mają wieloletnie doświadczenie kliniczne, dzięki czemu każdy pacjent znajduje się pod najlepszą opieką i może czuć się w pełni komfortowo. Wizyta u lekarza wskazana jest w sytuacji, gdy na skórze pojawi się podejrzana zmiana – np. brodawka, podskórny guzek, świąd, a nawet zwykłe zaczerwienienie. Pomagamy w efektywnej walce ze schorzeniami skóry i jej przydatków, czyli mieszków włosowych oraz paznokci. 

Raz na rok każdy powinien też przeprowadzić kontrolę znamion i pieprzyków w celach profilaktycznych. Dermatolog za pomocą dermatoskopu oceni czy zmiany kwalifikują się do usunięcia i badania histopatologicznego.

Nowoczesna dermatologia

Pracę lekarzy usprawnia nowoczesny sprzęt medyczny, który zapewnia wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo pacjentów w trakcie wykonywanych zabiegów. Dzięki postępom w dermatologii leczenie nawet bardzo rzadkich przypadłości staje się dużo bardziej skuteczne, dlatego zawsze warto skonsultować swój problem. Dermatolog w Ostrołęce pomoże także złagodzić objawy związane z przebiegiem trądziku, atopowego zapalenia skóry czy innych długotrwałych dolegliwości, utrudniających funkcjonowanie i pogarszających samopoczucie. Zleci stosowanie odpowiednich preparatów, a także zapozna pacjenta z zasadami codziennej pielęgnacji. Serdecznie zachęcamy do dbania o zdrowie swojej skóry dzięki konsultacji u naszego specjalisty.