Nasi lekarze

Umów się na wizytę
online tutaj »
stacjonarne: 29 694 43 92
komórkowe: 509 869 336, 533 701 017

Pediatria Ostrołęka

Nasi najmłodsi pacjenci znajdują się pod kompleksową opieką doświadczonych pediatrów. Rodzicom, którzy chcieliby, żeby ich dzieckiem zajął się wysoko wykwalifikowany i doświadczony pediatra Ostrołęka może zaoferować dostęp do wielu przychodni, ale gwarantujemy, że Centrum Medyczne świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.

Na wizyty zapraszamy rodziców z noworodkami, niemowlętami, a także z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Poradnia pediatryczna zajmuje się m.in.:

– diagnozowaniem i leczeniem chorób wieku dziecięcego (np. świnka, ospa wietrzna) oraz chorób o charakterze sezonowym (np. grypa, przeziębienie);

– opieką nad dziećmi zdrowymi, u których wykonywane są np. badania okresowe i cykliczne oceny prawidłowości rozwoju tzw bilanse zdrowia;

– realizacją programu szczepień obowiązkowych i zalecanych;

– rozpoznawaniem schorzeń nabytych i wrodzonych w zakresie wielu dziedzin medycyny

Pediatra to lekarz pierwszego kontaktu, który na podstawie objawów zgłaszanych przez rodziców i badań diagnostycznych kieruje pacjentów do innych specjalistów. W naszym zespole znajdują się pediatrzy, którzy mają kwalifikacje i doświadczenie w zakresie chorób płuc, alergologii, nefrologii, kardiologii i endokrynologii.