Nasi lekarze

Umów się na wizytę
online tutaj »
stacjonarne: 29 694 43 92
komórkowe: 509 869 336, 533 701 017

Szkoła Rodzenia w Ostrołęce

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety, budzące zarówno radość, jak i obawy. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej się o nim dowiedzieć i odpowiednio przygotować do narodzin dziecka. Dzięki temu ten szczególny dzień będzie dla rodziców wyjątkowy, a przyszła mama poczuje się bezpiecznie i pewnie.

Wszystkich rodziców zainteresowanych miejscem, w którym działa profesjonalna i przyjazna szkoła rodzenia w Ostrołęce  zapraszamy do znajdującego się przy ulicy 11 Listopada 37 Centrum Medycznego. Organizowane przez nas kursy odbywają się w przyjaznej atmosferze i dostarczają niezbędnej wiedzy na temat przebiegu ciąży i porodu, technik łagodzenia bólu, połogu oraz karmienia piersią i opieki nad noworodkiem. Proponujemy teoretyczne i praktyczne zajęcia prowadzone przez specjalistów z zakresu położnictwa, pediatrii, laktacji i fizjoterapii, kompleksowo przygotowujące przyszłych rodziców do jednej z najważniejszych ról w życiu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wspólnego przejścia drogi prowadzącej do szczęśliwego rodzicielstwa.